10 Obserwatorzy
9 Obserwuję
jacoob

Jakub Biernacki

Uczeń i Bloger na Deliberowanie.pl

Powrót do Czytania

Kończy się mój pierwszy semestr w liceum i jedną z bardziej przykrych rzeczy, które uświadomił mi grudzień, jest całkowite zaniedbanie książek w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Trzeba coś z tym zrobić...

 

Jedyne, które tak naprawdę przeczytałem od wakacji, były związane z Olimpiadą Wiedzy Ekonomicznej lub były po prostu lekturami. Zakasałem więc rękawy i zamierzam nadrobić stracone miesiące... w te Święta oraz nadciągające ferie zimowe.

 

Na moim stosiku wylądowała kupiona lata temu saga Strażnicy Płomienia. Chcę się również zmierzyć z osławionymi Pięćdziesiąt twarzy Greya - E L James  , chociaż jestem prawie pewien, że to książka kompletnie  nie w moim stylu. Trafiłem też na TRAFNY WYBÓR - J.K. Rowling. Przeczytałem kilka jej recenzji i muszę przyznać, że wszystkie chwaliły warsztat autorki.

 

Tak sobie pomyślałem, że przecież obiło mi się o uszy, że jest taki polski projekt mocno angażujący społeczność czytelników. O BookLikes przeczytałem, chyba, na fanpage'u jestKultura.pl. Zobaczymy, może mnie wciągnie? Może zmotywuje mnie do czytania wiekszej ilości książek? We will see.

 

I oczywiście najważniejsze, są tu jacyś Polacy? Bo nie wiem czy pisać po naszemu czy raczej w Języku Królów, żeby jednak integrować się z innymi użytkownikami. To jak? Odezwijcie się ;)